Головна > ЗМІ про нас > БІЙЦІВ 12-ГО БАТАЛЬЙОНУ “КИЇВ” НАГОРОДИЛИ ДО 3-Ї РІЧНИЦІ (СПИСОК)

БІЙЦІВ 12-ГО БАТАЛЬЙОНУ “КИЇВ” НАГОРОДИЛИ ДО 3-Ї РІЧНИЦІ (СПИСОК)


Героїчному 12-у батальйону «Київ», що перебуває в складі 72-ї ОМБР, 5 травня виповнилося 3 роки. З цього приводу командування батальйону за безпосередньої підтримки Координаційного центру допомоги учасникам АТО та їх сім’ям організувало святкування ювілею.

Зараз батальйон тримає позиції в районі Авдіївки – в одному з найбільш небезпечних напрямків, на якому перманентно ведуться бойові дії. Тож волонтери Координаційного центру разом із командуванням батальйону на чолі з комбатом Едуардом Пісоцьким відвідали кожну роту на «нульовці», аби передати продукти, одяг, засоби гігієни та вручити хлопцям нагороди. З нагоди ювілею нагороди, серед яких – грамоти, подяки, медалі “За відвагу та честь” і “За оборону рідної країни “, інші відзнаки – для вояків надали Українська спілка ветеранів Афганістану, Державна служба у справах ветеранів війни та учасників Антитерористичної операції, Міністерство оборони, Координаційний центр допомоги учасникам АТО та їх сім’ям, Київський міський Голова.

А по обіді відбулися урочистості: нагородження, привітання від командира 72-ї бригади Андрія Соколова, інших підрозділів Збройних Сил, Координаційного центру, воїнів-афганців, представників органів державної влади.

Також всі присутні вшанували пам’ять загиблих побратимів – бійців батальйону.

Завершив відзначення 3-ї річниці 12-го батальйону «Київ» святковий обід і концерт, який організували артисти БК “Мистецький”.

Вояки щиросердечно дякували волонтерам та артистам, адже найбільш приємно для наших Героїв є те, що до них постійно приїжджають люди, підтримують, забезпечують необхідними речами.

«Саме головне – аби ви, українські захисники, залишилися живими і здоровими, і з гідністю виконали бойову задачу. Ми всі хочемо, щоб ви швидше повернулися з війни з перемогою», – наголосив комбат Едуард Пісоцький.

«Для мене велика честь знати бійців героїчного 12-го батальйону «Київ» і мати можливість допомагати цим мужнім людям! Завдяки ним ми маємо можливість мирно жити й працювати, не чекаючи з жахом обстрілів. Я зичу нашим Героям повернутися живими і неушкодженими додому, де їх чекають батьки, сестри, дружини, діти! Я бажаю їм і всій Україні якнайшвидшого закінчення війни і настання омріяного миру», – зазначила в своєму вітальному виступі керівник Координаційного центру Вікторія Самойленко.

Список нагороджених:

                                                   Медаль “За відвагу”

1.старш.лейтенант Плахонін Сергій Миколайович

2.мол.лейтенант Передрій Андрій Валерійович

3.мол.сержант Луговець Тетяна Юріївна

4.лейтенант Ратушний Микола Данилович

5.мол.сержант Ясиницька Яна Сергіївна

6.підполковник Пісоцький Едуард Миколайович

7.прапорщик Дітківський Сергій Русланович

8.сержант Бондаренко Анатолій Вікторович

9.солдат Конопелько Олеся Аркадіївна

10.старший солдат Горяшко Віталій Миколайович

                            Медаль «За оборону рідної Держави»

1.старший сержант Сіробаба Олександр Петрович

2.старшина Нуриєв Роман Джорович

3.солдат Танасюк Віталій Вікторович

4.ст.солдат Мочернюк Михайло Тарасович

5.солдат Миронюк Владислав Сергійович

6.солдат Полюга Віталій Васильович

7.ст.солдат Шиндер Микола Миколайович

8.солдат Лисюк Андрій Сергійович

9.мол.сержант Поштовий Олександр Володимирович

10.мол.сержант Харько Мирослав Іванович

                                               Орден Гіпократа

Герой України-Зінкевич Яна Володимирівна

 

Також можете прочитати цей матеріал на наступних ресурсах: Цензор.Нет, Всім, ОПАД, Укрпрес, Український поглядkazatin, 20 хвилин.Тернопіль, 20 минут.Винница, Музеї України, 20 хвилин. Житомир, ХайВей, Кореспондент.Нет, Нова Січ, Народна правда, КНЕУ, Час і Події, Інформагентство МедіаСтар, Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

 

Відеосюжет від “Первого Городского. Одесса”