Головна > Події та заходи > ДЕРЖАВА – В КОЖНОМУ!

ДЕРЖАВА – В КОЖНОМУ!


Структурному підрозділу Криворізького економічного інституту ДВНЗ КНЕУ “ім.Вадима Гетьмана” та ГО “Набат Кривбас”, яка працює з перших днів війни, п’ятий рік поспіль, – нашому першому в Україні “КООРДИНАЦІЙНОМУ ЦЕНТРУ ДОПОМОГИ” 18 липня виповнилось три роки!

За весь цей час дуже багато чого позитивного і доброго зроблено, досягнуто і втілено в життя, надано допомоги і налагоджено співпраці! Створена унікальна система по принципу “Єдиного вікна” з унікальним підходом надання допомоги зі всіх необхідних галузей життя, скоординовані дії з багатьма державними, приватними, учбовими та громадськими закладами, установами та організаціями для ефективного, швидкого реагування і надання допомоги військовим, ветеранам, їх родинам; сім’ям загиблих, полонених, безвісти зниклих; переселенцям; людям з інвалідністю; пенсіонерам; іншим категоріям соціально- незахищених верств населення та всім, хто до нас звертається. На нашій базі працює унікальна платформа патріотичного виховання, реабілітації та соціальної адаптації, залучення науковців, фахівців різних галузей, молоді, студентства, підприємців та всіх бажаючих. Створено унікальний і перший, в своєму роді, Музей Героїв АТО!

Центр не належить ні до яких політичних структур, підзвітний лише нашій великій команді небайдужих людей, які самовіддано працюють, допомагають та вносять кожен свій посильний, вагомий вклад в нашу святу, велику справу!

Дякуємо Вам, дорогі Люди, – всім, хто постійно допомагає, підтримує, з ким співпрацюємо, і хто разом з нами продовжує йти вперед, до розвитку, як би важко не було!

Низький уклін всім Вам, наші Воїни, – за мирне небо, за те, що життя свого не шкодуючи, захищаєте нас! Дай, Боже, щоб кожен наш Солдат повернувся додому, до своєї родини!
Перемоги і миру нашій Україні!