Головна > ЗМІ про нас > Генконсульство України в Нью-Йорку прийняло групу дітей військовослужбовців – учасників АТО

Генконсульство України в Нью-Йорку прийняло групу дітей військовослужбовців – учасників АТО


2 листопада 2016 року до Генеральне консульство України в Нью-Йорку приймало групу дітей 9-13 років, батьки яких загинули або були поранені під час АТО.

Організацією поїздки займалися волонтери Координаційного Центру надання допомоги учасникам АТО (м. Київ), за активної участі Дмитра Галбмілліона, Вікторії Самойленко, Марка Шнайдера та інших небайдужих українців, як в м.Нью-Йорк, так і на Батьківщині.

Діти перебували у м. Амарилло (штат Техас), знайомились з американською культурою, їздили з екскурсіями та проходили реабілітацію.

Координаційний Центр допомоги учасникам АТО та їх сім’ям є громадською неприбутковою організацією, яка з перших днів війни надає допомогу нашим захисникам та їх родинам як в зону бойових дій, так і демобілізованим, сім’ям загиблих, полонених і безвісти зниклих. За цей період Центром надано допомоги більш ніж на 10 тис звернень з різних питань – психологічна, юридична допомога, медично-оздоровча реабілітація, з навчання, працевлаштування, консультації з будь-яких питань, оформлення документів та багато іншого. Одним із головних завдань роботи Центру є допомога нашим бійцям якнайшвидше повернутись до мирного, цивільного життя. Центр наразі здійснює свою роботу у містах Кривий Ріг та Київ, найближчим часом відкриє свої представництва і в інших містах України.

Міністерство закордонних справ України