Головна > Події та заходи > ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!


“Герої не вмирають!”- на весь Кривий Ріг вчора ехом лунала і запала в саме серце пісня Ольги Фоміної на заході “Запали свічку пам’яті” у виконанні артистів БК “Народний дім”. Немає тих слів, аби виразити всю повноту скорботи за нашими загиблими Героями Небесної сотні та на Сході держави…

Могутній Гімн України у виконанні багатьох людей, незабутня Хода Пам’яті довжиною в життя, в центрі міста, по 95 кварталу до Моралу Небесної Сотні, з лампадками під ” Плине кача”, молебень та панахіда, неймовірний вогонь в небо сотень фаєрів…! Неможливо передати тієї величної атмосфери печалі, суму і єднання людей та любові до України одночасно! Гордість, любов і повага за наше славне місто, за наших найкращих криворіжців, які вчора показали всій Україні- Кривбас пам’ятає, шанує, знає! Кривбас- об’єднаний під державним прапором України!

Щиро дякуємо всім, хто організовував і допомагав- нашим капеланам Київського патрірхату Юрію Ільківу, Роману Бацвіну та священнику греко-католицької церкви Івану Талайлу, ГО “Визвольний Рух” , ГО “Національний корпус Азов” , Криворізькому навчально-виробничому Центру, БФ “Добро доступне кожному”, ГО “Набат Кривбас”, Координаційному Центру допомоги, колективу БК “Народний дім” та всім громадським, волонтерським і ветеранським організаціям, бойовим підрозділам, волонтерам та активістам міста, телеканалам та пресі, нашій поліції та СБУ, ветеранам, учасникам бойових дій, родинам наших Героїв та всім людям, які прийшли на захід вшанувати світлу пам’ять наших Ангелів!

Кривбас- сталеве, козацьке серце України, де живуть справжні Люди, Воїни, Патріоти!

Слава Україні! Героям Слава!

Вічна Пам’ять і Слава всім Героям, полеглим за Україну!