Головна > Події та заходи > КООРДИНАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ДОПОМАГАЄ ОРГАНІЗОВУВАТИ ДОЗВІЛЛЯ ДЛЯ АТОВЦІВ ТА ЇХ РІДНИХ

КООРДИНАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ДОПОМАГАЄ ОРГАНІЗОВУВАТИ ДОЗВІЛЛЯ ДЛЯ АТОВЦІВ ТА ЇХ РІДНИХ


На вихідних за сприяння Координаційного центру, учасники АТО та їх рідні мали змогу бути присутніми на культурно-мистецьких заходах в Дніпрі та Кривому Розі.

Так,  Центром було організовано відвідини фестивалю “Пісні, народжені в АТО” в Дніпрі.

“Дякуємо “Дніпропетровській Асоціації об’єднань учасників бойових дій”, транспортному відділу міськвиконкому та перевізникам міста за сприяння і наданий транспорт для поїздки! Окрема вдячність Діхтяру Юрію Савичу за постійну співпрацю з Центром і допомогу нашим захисникам”, – відзначає керівник Центру Вікторія Самойленко.

В свою чергу, в Кривому Розі відбувся концерт народного ансамблю танц-клубу бального танцю “Фламінго”, куди були запрошені учасники бойових дій, їх родини, волонтери, громадські діячі. Цей колектив (“Фламінго”) самовіддано працює і дарує свою творчість людям не тільки в місті, а й по всій Україні й за кордоном. З перших днів війни активно співпрацює з Координаційним центром, допомагає військовим та їх родинам, активно бере участь у багатьох заходах.

“Щиро дякуємо від імені багатьох організацій міста і України всьому керівництву палацу культури “Центральний” ТОВ “Соціальні ініціативи Криворіжжя”, народному колективу на чолі з керівником Андрієм Борисовичем Чупріним за самовіддану працю, постійну підтримку, патріотичне і культурне виховання молоді, небайдужість до наших захисників та їх родин, розвиток міста і України! Бажаємо, щоб кожен день Вашого життя був сповнений радістю, миром та спокоєм! Нехай яскравий вогонь у Вашій душі ніколи не згасає на благо миру та процвітання нашої Єдиної України!”, – висловлює свою подяку артистам Координаційний центр.