Головна > Події та заходи > КООРДИНАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ДОПОМІГ ВОЇНАМ АТО З ХЕРСОНЩИНИ

КООРДИНАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ДОПОМІГ ВОЇНАМ АТО З ХЕРСОНЩИНИ


Представники Координаційного центру допомоги учасникам АТО та їх сім’ям на чолі з керівником Вікторією Самойленко цими вихідними відвідали с. Велика Олександрівка що на Херсонщині.

Координаційний центр здійснив візит на прохання місцевих мешканців-учасників АТО. Вояків обурила байдужість місцевої влади в плані вирішення проблем атовців, зокрема й той факт, що базу відпочинку “Джерело”, що знаходиться в районі с. Біла Криниця, деякі місцеві “діячі” хочуть прибрати до своїх рук, а між тим військові давно пропонували відновити базу й створити там реабілітаційний центр.

Керівництво Координаційного центр в рамках візиту провело зустріч з місцевим селищним головою з питання відновлення “Джерела” та плідно поспілкувалося з місцевими військовими з ряду інших питань.

“Хлопці самі приїхали до Києва в наш Коодинаційний Центр і розказали, що навіть зупиняли потяг, висловлюючи таким чином протест проти місцевого свавілля в їхній бік… Звичайно, ми не могли не відреагувати. Ми приїхали, тепло поспілкувались, почули, які у вояків є нагальні проблеми, розказали, яку допомогу надає наш Центр. Поїхали до місцевої влади, аби дізнатись, чому нашим бійцям не надають землі, не працевлаштовують, немає матеріальних виплат та багато іншого. Відтепер разом будемо вирішувати всі питання і взаємодіяти!”, – розповіла про візит керівник Координаційного центру Вікторія Самойленко.