Головна > Події та заходи > КООРДИНАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АТО БУДЕ ВІДКРИТО І В НІКОПОЛІ

КООРДИНАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АТО БУДЕ ВІДКРИТО І В НІКОПОЛІ


Конструктивний і плідний круглий стіл відбувся 16 травня в м.Нікополь, Дніпропетровська обл., метою якого було відкриття і налагодження роботи Координаційного центру допомоги учасникам АТО, членам їх сімей, ветеранам, інвалідам, переселенцям.

Об’єднати і скоординувати дії організацій, підприємств, державних установ, освітніх закладів, органів влади та самоврядування, всіх небайдужих заради швидкої взаємодії, більш ефективного надання допомоги, розвитку і розбудови міста і України – ключові задачі, під виконання яких буде “заточений” Координаційний центр в Нікополі.

“Зібрались зовсім різні люди: учасники бойових дій, родини загиблих Героїв, представники влади, державних та приватних установ, освітяни, капелани, психологи, юристи, волонтери… Приємно вразило, що всі патріоти Нікопольщини об’єднані спільною метою – згуртуватись і разом йти до перемоги та миру! Обговорили і вирішили багато нагальних питань. Спланували дії, поставили задачі. Буде нелегко. Треба працювати. Але, вревнена, з такою командою все найкраще тільки попереду. Запрошуємо всіх небайдужих мешканців Нікопольщини і України приєднуватись до нас!”, – розповідає про захід керівник Координаційного центру допомоги учасникам АТО та їх сім’ям Вікторія Самойленко.