Головна > ЗМІ про нас > На Дніпропетровщині вшанували Героїв АТО і нагородили волонтерів

На Дніпропетровщині вшанували Героїв АТО і нагородили волонтерів


5 грудня, напередодні Дня Збройних Сил України, біля Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею відкрили пам’ятник випускникам, загиблим в АТО.  На відкриття прийшли бойові побратими, родичі, друзі, представники влади та волонтерських організацій, криворізького Координаційного Центру допомоги учасникам АТО та їх сім’ям, який посприяв відкриттю пам’ятника.

На мармуровому пам’ятнику викарбувані зображення, імена та прізвища загиблих, це – Козаченко Денис, Краковецький Роман, Нечепуренко Костянтин, Королюк Андрій, Яцьков Олександр, Осташевський Олексій, Мажула Микола, Дубяга Станіслав, Федчук Сергій, Кудінов Олексій.

“Проголосити незалежність – це велика честь, захистити її – безсмертний подвиг, а зберегти пам’ять про наших героїв – це святий обов’язок кожного. Вічна пам’ять полеглим!”, – наголосила на відкритті керівник Центру Вікторія Самойленко.

За день до того, 4 грудня до Міжнародного дня волонтера в Криворізькому обласному музичному коледжі нагороджували волонтерів. 50 відзнак волонтерам Дніпропетровщини вручила представник Дніпропетровської обласної держадміністрації Ольга Горб.

Національна гвардія України