Головна > Події та заходи > Новини з Координаційного Центру допомоги учасникам АТО та їх сім’ям

Новини з Координаційного Центру допомоги учасникам АТО та їх сім’ям


Цікавим, наповненим змістом і подіями, видався листопад для працівників
Координаційного Центру допомоги учасникам АТО та їх сім’ям

Перш за все, відбулося відкриття у Києві подібного Координаційного Центру допомоги учасникам АТО та їх сім’ям, за що керівництву КНЕУ імені Вадима Гетьмана за сприяння і надання допомоги велика вдячність.
На початку листопада у криворізькому центрі відбулося нагородження медалями «Захисник України» бійців Поліщинського Сергія Анатолійовича, Кобріна Ігоря Анатолійовича і Темненка Валерія Віталійовича; медаллю «Перемога за нами» – бійця  Кругаля Сергія Олександровича.

Цього місяця діти учасників АТО мали можливість відвідати виставу «Дюймовочка», а їхні батьки із задоволенням переглянули виставу «Крапля меду» в будинку культури ім. Богдана Хмельницького. Деякі з бійців із радістю подивилися концерт Вєри Брежнєвої у Палаці молоді та студентів.

14 листопада 25 бійців поїхали до Києва на допомогу в облаштуванні київського Координаційного Центру допомоги учасникам АТО та їх сім’ям. Через кілька днів ще декілька бійців поїхали до столиці вже на урочисте відкриття у КНЕУ ім. Вадима Гетьмана Координаційного Центру допомоги учасникам АТО та їх сім’ям. Там їх чекало нагородження.

19 листопада наших захисників було запрошено на виставу до Криворізького державного цирку, щоб переглянути нову циркову програму.

21 листопада 30 учнів Криворізької гімназії № 49 відвідали Музей Героїв АТО. Того ж дня до бібліотеки № 6 були запрошені бійці для  проведення зустрічі з дітьми, де вони розповіли юним мешканцям нашого міста про військові дії на сході України. У наступні дні музей відвідали студенти 1-го курсу нашого інституту.

Окрім різних заходів, що проводилися у листопаді,  відбулася передача волонтеру Тамарі Ляшенко гуманітарної допомоги для відправки на передову в зону АТО. Наступного дня, 25 листопада, відбулася зустріч бійців, учасників АТО – викладача Криворізького економічного інституту Миколи Ілліча Ана та Мазуренка Олександра зі студентами  школи міліції. У День відкритих дверей, який проводився 26 листопада, студенти Криворізького економічного коледжу відвідали  Музей Героїв АТО.

Для подальшого культурного проведення вільного часу учасникам АТО було вручено абонементи на відвідування вистав у Криворізькому театрі драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка та Криворізькому театрі ляльок.

Л.В. Подольська, О.І. Горбаченко