Головна > Події та заходи > ПЛОЩІ ГЕРОЇВ АТО В КРИВОМУ РОЗІ БУТИ!

ПЛОЩІ ГЕРОЇВ АТО В КРИВОМУ РОЗІ БУТИ!


Дорогі друзі,земляки,наші Воїни,родини наших Героїв,волонтери і всі небайдужі криворіжці!

В Координаційному Центрі вже місяць збираємо підписи по перейменуванню в місті Кривому Розі площі на Площу ГЕРОЇВ АТО – 40 батальону,17 танкової, 25 аеромобільної, 93 бригади, всіх добровольчих батальонів, ЗСУ, спецпризначенців, всіх Героїв, хто поклав своє життя за Криворіжжя,за суверенітет і цілісність нашої держави!

Всі знають, що ми разом з обласними та міськими депутатами,волонтерами,іншими громадськими організаціями та всіми небайдужими людьми займались перейменуванням вулиці в честь нашого Героя Віталія Матусевича і за підтримки голови робочої комісії з перейменування, радників губернатора і особисто губернатора довели цю святу справу до кінця.

Бо всі разом багато попрацювали, а головне – своєчасно і особисто передали всі необхідні документи обласній комісії, яка займалась перейменуванням міст та селищ області. Тому і зараз ми взяли на себе таку відповідальність. Звертаємось до депутатів, Воїнів, волонтерів, всіх небайдужих людей Криворіжжя! Підтримайте! Прийдіть в Координаційний Центр і підпишіться в зверненні до губернатора щодо перейменування! Тому що всі наші наступні покоління повинні пам’ятати і знати про великий подвиг наших Героїв!

Координаційний центр допомоги учасникам АТО та їх сім’ям,

м.Кривий Ріг,пл.Визволення,2, 0980408404, 0564901616, 0675454527.