Головна > Події та заходи > ПОМОЛИМОСЬ, МОЇ ДОРОГІ ДРУЗІ!!!

ПОМОЛИМОСЬ, МОЇ ДОРОГІ ДРУЗІ!!!


Сьогодні вночі сталась жахлива,печальна трагедія! Зупинилось Велике Серце Величної Людини-Героя України – ректора КНЕУ ім. Вадима Гетьмана – ПАВЛЕНКА АНАТОЛІЯ ФЕДОРОВИЧА!!!!
Неможливо передати словами надважкий біль втрати!!!

За декілька днів я сказала Анатолію Федоровичу:”Низько вклоняюсь перед Вами! Ви Справжній Герой України,Вас не забудуть всі наступні покоління за Ваше серце,за великий вклад в розвиток і розбудову нашої держави,за патріотичне виховання молоді,за постійну допомогу нашим Захисникам,за те,що Ви є прикладом для нас всіх,якою Людиною теба бути, і як по-справжньому любити свою Батьківщину!!!”

У дідуся на очах навернулись сльози і він сказав “Дитино,а я бачив другу світову війну….Наших Воїнів ми захистимо! Я не дам їх образити,ми зробимо все можливе,аби наші діти України відчували себе,як вдома…Ти звертайся,дитино,я завжди поруч…”

Позавчора ректор зібрав Вчену Раду і всім сказав: ” Коодинаційному Центру допомоги учасникам АТО та їх сім’ям завжди допомагати і сприяти у всьому,щоб всі наші Воїни, діти України, були намі захищені і отримували всю необхідну домомогу і увагу…!!!”

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ І СЛАВА НАШОМУ АНАТОЛІЮ ФЕДОРОВИЧУ!!!
УПОКІЙ, ГОСПОДИ, ЙОГО ДУШУ!!!
НЕ ЗАБУДЕМО!!! ВИ НАЗАВЖДИ З НАМИ!!!