Головна > ЗМІ про нас > У Києві відкрився Координаційний центр для учасників АТО. Фото

У Києві відкрився Координаційний центр для учасників АТО. Фото


У концертному залі Київського національного економічного університету за підтримки багатьох державних і громадських організацій відбулась урочиста церемонія відкриття Координаційного центру допомоги учасникам АТО та їхнім сім`ям.

DSC_3309_496x329Унікальність центру полягає у тому, що це єдина в Україні установа, яка надає учасникам бойових дій повний спектр послуг за принципом «єдиного вікна». Тобто діючі та демобілізовані військовослужбовці тепер не будуть обходити десятки інстанцій для оформлення та отримання гарантованих державою пільг. Усе це зроблять за них працівники центру.

DSC_3339_496x329

Серед головних завдань нового закладу – соціальна адаптація та психологічна реабілітація фронтовиків, юридичні, медико-оздоровчі послуги, перекваліфікація і перенавчання воїнів на обрані цивільні спеціальності та багато іншого. Всі послуги надаються безкоштовно.

При центрі працюють музей Героїв АТО, кабінети психолога, юриста, настільних ігор та масажу. Також його відвідувачі зможуть скористатися тренажерним, волейбольним і футбольним залами, стадіоном та тенісним кортом.

Під час концерту з нагоди відкриття центру учасників АТО та членів їхніх родин вітали представники університету, студенти, духовенство та громадські діячі.

DSC_3296_496x329

DSC_3326_496x329

Віктор ШЕВЧЕНКО, НАРОДНА АРМІЯ