Головна > Анонси > У Коородинаційному Центрі допомоги учасникам АТО та їх сім’ям в Кривому Розі відбудеться прийом юристів

У Коородинаційному Центрі допомоги учасникам АТО та їх сім’ям в Кривому Розі відбудеться прийом юристів


Завтра, у вівторок (27.12.2016), як зазвичай о 14:00 в Коородинаційному Центрі допомоги учасникам АТО та їх сім’ям в Кривому Розі відбудеться прийом юристів – Інни Удовіченко та Валерія Юсупова. Разом з ними працюють молоді помічники – студенти юридичного факультету. Для дівчат це – прекрасна можливість отримати практичні навички не тільки роботи з документами, а, в першу чергу – з людьми.

– Ми усі тут стаємо трохи психологами, – розповідає Олександра Вашек. – Адже люди приходять зовсім різні. Є такі які трохи розбираються у власній проблемі, можуть сформулювати питання, розуміють подальші кроки для її вирішення. Але таких меншість. Часто чоловік дуже коротко пояснює суть, з нього доводиться “витягувати” кожно слово. А в юридичних питаннях важлива кожна дрібниця.

– Ми вже більше року працюємо в Центрі,- підключається до розмови Юлія Ковальова. – І головне – допомагаємо розбиратися в реальних ситуаціях, підказуємо, складаємо заяви, шукаємо необхідні статті законодавства. Це великий досвід, який, безумовно, допоможе в нашій роботі, коли ми закінчимо вуз.