Головна > ЗМІ про нас > У Кривому Розі на благодійному аукціоні збирали кошти для бійця 17 танкової бригади

У Кривому Розі на благодійному аукціоні збирали кошти для бійця 17 танкової бригади


9 лютого в Координаційному центрі допомоги воїнам АТО пройшла благодійна акція “Відкрий серце для добра”. ЇЇ присвятили герою-розвіднику із 17-ої танкової бригади Ігорю Заїці. Бійцю необхідна термінова операція і покупка дорогих протезів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Первый городской.

Захід розпочався з виконання гімну України, а також всупного слова капелана і голови Координаційного центру Вікторії Самойленко. Потім гостей порадували талановиті виконавці, музиканти і поети. Серед них були і воїни АТО, які заспівали декілька пісень на військову тематику. На концерт прийшли учасники бойових дій на Сході країни, сім’ї і друзі бійців, криворізькі підприємці, волонтери, активісти і молодь.

Однією із головних подій вечора став благодійний аукціон. Його провели з метою збору коштів на операцію Ігорю Заїці. Зараз воїну необхідно близько 30 тисяч гривень. Решту суми вже зібрали небайдужі до долі бійця родичі та волонтери. Серед лотів були експонати музею Координаційного центру, картини, антикваріат і солодощі. Гості активно брали участь в аукціоні і з великим задоволенням купували запропоноване.

Дніпроград, Первый городской