Головна > ЗМІ про нас > У КРИВОМУ РОЗІ ВІДЗНАЧИЛИ МЕДИКІВ, ЩО РЯТУЮТЬ БІЙЦІВ АТО

У КРИВОМУ РОЗІ ВІДЗНАЧИЛИ МЕДИКІВ, ЩО РЯТУЮТЬ БІЙЦІВ АТО


У Кривому Розі відзначили медиків, які надавали невідкладну допомогу та реабілітували бійців, поранених в АТО. П’ятьом медпрацівникам вручили подяки, книжки про добровольчі батальйони та диски з піснями, народженими на фронті.

Це вже друга церемонія нагородження волонтерами криворізьких медиків, які нині працюють у Центрі реабілітації учасників АТО. Відкрили його наприкінці серпня і вже надали допомогу трьом сотням бійців.

“Ми нагороджуємо із вдячністю за співпрацю, за самовідданість, за любов до України, за те, що постійно допомагають нашим захисникам, як і сьогодні, так і з перших днів війни”, – каже голова координаційного центру допомоги бійцям АТО та їх сім’ям Вікторія Самойленко.

“Наше лікування включає як реабілітацію за допомогою медикаментів, так і реабілітацію фізичною культурою, реабілітацію психологічну, що теж дуже важливо для бійців АТО, а також ветеранів війни. У нас працює два висококваліфікованих психолога, у нас працює три реабілітолога. Допомога комплексна, допомога індивідуальна”, – розповідає заступник головного лікаря з медичної частини міської лікарні №5 Тетяна Хакімова.

5 канал