Головна > ЗМІ про нас > У Шевченківському районі відкрився Координаційний центр допомоги учасникам АТО та їхнім сім`ям

У Шевченківському районі відкрився Координаційний центр допомоги учасникам АТО та їхнім сім`ям


18 листопада 2016 року в Шевченківському районі відбулася урочиста церемонія відкриття Координаційного центру допомоги учасникам АТО та їхнім сім`ям. Заклад створено при Київському національному економічному університеті імені В.Гетьмана. Його унікальність полягає в тому, що це єдина в Україні установа, яка надає учасникам бойових дій повний спектр послуг за принципом «єдиного вікна». Тобто діючі та демобілізовані військовослужбовці тепер не будуть обходити десятки інстанцій для оформлення та отримання гарантованих державою пільг. Усе це зроблять за них працівники центру.
Серед головних завдань нового закладу – соціальна адаптація та психологічна реабілітація фронтовиків, юридичні, медико-оздоровчі послуги, перекваліфікація і навчання воїнів на обрані цивільні спеціальності. Всі послуги надаються безкоштовно.
При центрі працюють кабінети психолога, юриста, настільних ігор та масажу. Відкрито музей героїв АТО, де зібрані експонати, що мають відношення до війни на сході України, бойові трофеї, патріотичні плакати тощо. Ще у розпорядженні військових тренажерний, волейбольний і футбольний зали, стадіон та тенісний корт, бібліотека.
«Нікого не залишити сам на сам з його проблемою, допомогти кожному – таке наше прагнення. Кожен вояк має відчувати підтримку українського суспільства. Обов’язок кожного свідомого українця – зробити все, що від нього залежить, аби наші герої могли безболісно повернутися до мирного життя. Ми шануємо їхній подвиг і будемо разом з ними наближати такий бажаний мир, мир, якого так довго прагне Україна та український народ!», – такими теплими словами військових вітали волонтери, представники органів влади, студенти та викладачі.
На урочистості з нагоди відкриття центру, які проходили в концертному залі Київського національного економічного університету імені В.Гетьмана, з’їхалися вояки з різних куточків України. Зокрема, з Дніпра, Запоріжжя, Києва, Кривого Рогу, Донецька, Чернігова і т.д. Гості мали можливість подивитися святковий концерт, вшанувати пам’ять полеглих за волю України і помилитися за кожного, хто захищає нашу державу від агресора.