Головна > Події та заходи > ВІД ДЕРЖАВИ – НАГОРОДИ НАШИМ ВОЛОНТЕРАМ

ВІД ДЕРЖАВИ – НАГОРОДИ НАШИМ ВОЛОНТЕРАМ


Волонтери Координаційного центру мають гідне визнання з боку держави. Так, 14 серпня Відзнакою Президента України було нагороджено керівника Центру Вікторію Самойленко.

А сьогодні, 23 серпня, в День Державного Прапора  України, урочисто нагородили почесними грамотами Центрально-міського району м.Кривого Рогу заступників керівника Центру – Сметану Оксану і Подольську Людмилу.

“Мені за честь отримати почесну нагороду, але хочу подарувати її всім Вам,мої дорогі друзі, колеги,побратими,волонтери! Всім, хто поруч зі мною з перших днів війни! Хто словом і ділом допомагав і підтримував – всьому керівництву та педагогічному колективу Криворізького Економічного інституту “КНЕУ ім.Вадима Гетьмана” на чолі з директором Шайканом Андрієм Валерійовичем та всьому Київському колективу університету, всій команді Координаційного Центру допомоги учасникам АТО та їх сім’ям м.Києва та м.Кривого Рогу, ГО “Набат Кривбас”, “Штабу національного захисту Дніпропетровької області”, “Дніпропетровській обласній асоціації об’єднань учасників бойових дій”, всій команді і керівництву Тернівського району та всіх районів міста,а також всім громадським організаціям,з якими співпрацюємо,особисто депутату Ользі Лазаревій, всім нашим Воїнам, які сьогодні на передовій та ветеранам,завдяки яким у нас сьогодні мирне небо!”, – відзначила керівник Координаційного центру Вікторія Самойленко.