Головна > Медіа > ВІДЗНАЧЕНО ТРЕТЮ РІЧНИЦЮ БАТАЛЬЙОНУ “КРИВБАС”

ВІДЗНАЧЕНО ТРЕТЮ РІЧНИЦЮ БАТАЛЬЙОНУ “КРИВБАС”


В Кривому Розі відзначили 3-у річницю 40-го батальйону “Кривбас”. Цей підрозділ, створений в травні 2014 року як батальйон територіальної оборони, покрив себе славою, пройшовши найскладніші випробування під час російсько-української війни, зокрема – Іловайськ й Дебальцево.

З цього  приводу 13 травня в Кривому Розі відбулося урочисте зібрання за участі ветеранів та діючих вояків, а також волонтерів, родичів “кривбасівців” та просто небайдужих містян. В рамках зібрання відбувся урочистий молебень, привітання, вшанування полеглих у боях за Україну воїнів “Кривбасу”.

“Дорогі Ветерани нашого сталевого, славетного 40-го батальону “Кривбас”! Щиро вітаємо Вас всіх, наші дорогі Герої, з третьою річницею батальйону! Низький уклін Вам за мир, за захист рідного міста і України! Нехай кожен Ваш день буде сповнений любові, добра, злагоди, щастя і радості! Нехай Господь Бог і надалі береже Вас і Ваших рідних! Молимось, щоб всі наші полонені хлопці нарешті повернулись додому живими і здоровими!”, – відзначила керівник Координаційного центру допомоги учасникам АТО та їх сім’ям Вікторія Самойленко.

Сюжет “Первого городского. Кривой Рог”

Фотогалерея