Головна > ЗМІ про нас > ВШАНОВУЄМО ГЕРОЇВ, ДОПОМАГАЄМО ЇХ СІМ’ЯМ

ВШАНОВУЄМО ГЕРОЇВ, ДОПОМАГАЄМО ЇХ СІМ’ЯМ


Протягом минулого тижня Координаційний центр допомоги учасникам АТО та їх сім’ям організував та взяв участь в ряді заходів із вшанування захисників України, підтримки учасників АТО на передовій та їх рідних в тилу.

Так, в Кривому Розі відбувся концерт з привітаннями і нагородженнями вояків і волонтерів до Дня Українського Добровольця.

Представники Координаційного центру також брали участь у нагородженні вояків полку “Дніпро-1” в Дніпрі.

На минулому тижні також було відкрито три меморіальні дошки загиблим воякам з Кривого Рогу – http://kcd.org.ua/koordinatsijnij-tsentr-vshanovuye-pam-yat-zagiblih-voyakiv-krivbasu/.

Під кінець тижня представники Центру передали гуманітарну допомогу бійцям 12-го батальйону “Київ”, що перебуває в зоні проведення бойових дій, а дітям учасників АТО допомогли відвідати виставу Криворізького цирку.

“Наша задача – турбота про кожного вояка, підтримка їх рідних, не важливо – на фронті, чи в тилу. На всі заклики про допомогу ми намагаємося оперативно відгукуватися. І, що ще важливо, ми робимо все, аби зберегти для прийдешніх поколінь пам’ять про кожного полеглого Героя!”, – розповідає керівник Центру Вікторія Самойленко.

Рудана