Головна > Події та заходи > Як розпочати власну справу: в Координаційному центрі відбувся тренінг для учасників АТО і переселенців

Як розпочати власну справу: в Координаційному центрі відбувся тренінг для учасників АТО і переселенців


Громадські організації “Business-Perspective”, “Об’єднання підприємців м. Красний Луч”, за підтримки фонду BEARR TRUST в рамках проекту “Проведення навчальних програм для тимчасово переміщених осіб, що проживають в Київській та Житомирській областях” в Координаційному центрі допомоги учасників АТО та їх сім’ям 26 листопада провели тренінг-семінар “Перший крок до бізнесу. Алгоритм написання грантових заявок”.

Тренінг мав на меті пояснити принципи заснування та ведення власного бізнесу, роботи з фондами, інвесторами, складання установчих документів підприємства, написання бізнес-планів тощо.

Також було проведено ряд майстер-класів з проведення аналізу ризиків підприємства, складання бюджету, створення маркетингової стратегії.

“Якщо є бажання, то ви обов’язково знайдете шляхи реалізації вашого проекту. Наші тренінги покликанні допомогти вам зорієнтуватися, навчити вас, як діяти за різних обставин, дати розуміння як працювати в сфері бізнесу”, – зазначила голова “Об’єднання підприємців м. Красний Луч” Ольга Мотінова.