Головна > Події та заходи > Запрошуємо на прийом до психологів

Запрошуємо на прийом до психологів


В криворізькому Координаційному центрі ведуть прийом професійні психологи – Віктор Корженівський, Оксана Ходорковська, Герман Козіонов, Юлія Рихлюк.

Запрошуємо всіх, хто потребує допомоги!

Деталі за телефонами: +38 (098) 040-84-04, +38 (0564) 90-16-16.

Довідка:

kВіктор Корженівський

Освіта:  Київський національний економічний університет, 2000р. – диплом бакалавра з економіки та викладача економіки, 2001р. – диплом спеціаліста з економіки, спеціалізація – «Облік та аудит». Навчався в аспірантурі Запорізького  класичного приватного університету за спеціальністю

08.00.03 – «Економіка та управління національним господарством». Отримую другу вищу освіту в Запорізькому національному університеті за напрямком – 053 «Психологія», закінчую в 2017 році. Протягом 2001-2003 років проходив навчання на отримання диплома психотерапевта за методом кататимно-імагінативної психотерапії в роботі з дітьми та підлітками.

Досвід роботи: 2001-2002 р. – вчитель економіки Криворізької загальноосвітньої школи № 115;

2002-2008 р.- Криворізька філія Дніпропетровського транспортно-економічного технікуму, викладач економічних дисциплін, присвоєна друга кваліфікаційна категорія викладача;

2008 – Криворізький економічний інститут ДВНЗ КНЕУ ім. Вадима Гетьмана, асистент кафедри педагогіки та психології; 2011р. – Криворізький економічний інститут ДВНЗ КНЕУ ім. Вадима Гетьмана, старший викладач кафедри педагогіки та психології;

з 2012р. – Криворізький економічний інститут ДВНЗ КНЕУ ім. Вадима Гетьмана, практичний психолог психологічної служби.

З 2015р. – практичний психолог Координаційного центру допомоги учасникам АТО та їх сім’ям

hОксана Ходорковська

Член Всеукраїнської асоціації фахівець з подолання наслідків пост травматичних стресових подій. Базова освіта ХІПО ім.. Сковороди, спеціальність практичний психолог. Член Спілки Психотерапевтів України, навчаючий психотерапевт за методом “Символдрама”, член філії Психологічної Кризової Служби. Сертифікований інструктор по роботі з ПТСР.

Досвід роботи:

З серпня 2014., с 17.; з демобілізованими, батальйон УВС « Кривбасс», 40 батальйон.

Липень-серпень 2015р. – робота психологом з реабілітації, м. Івано-Франківськ, в межах комплексної програми реабілітації “Форпост”. Психологічна робота з переселенцями. Психологічний супровід учасників АТО.

З жовтня 2015 по березень 2016 – психолог в міжнародному проекті «Миротворство. Роль жінки»

З січня 2016р. по сьогоднішній день – психолог-методолог-тренер в проекті “Психологічна підтримка дітей з родин ТПО в Маріуполі”.

koГерман Козіонов

Асоційований член Української асоціації спеціалістів з подолання наслідків психотравмуючих подій, асоційований член Української асоціації когнітивно-поведінкової психології с 2012р. Освіта вища, юридична. Додатково закінчив курс по когнітивно-поведінкової психотерапії в Московському інституті психотерапії та клінічної психології 2012р. Сертифікат ППП. Досвід роботи кризисного психолога з Майдана. Працював з мобілізованими в учбових закладах 169 НЦ в Широкім Лані. Приймав участь в тренінгу «Родинне коло» з сім’ями загиблих десантників 25 бригади. Надавав психологічну підтримку сім’ям загиблих 25 бригади, збитого ІЛ-76, Шахтерськ. Проводив психокорекційну роботу з бійцями під час ротації та психологічну реабілітацію демобілізованих.

 

rЮлія Рихлюк      

Базова освіта – психолог-консультант, член асоціації спеціалістів з подолання наслідків психотравмуючих подій, член філіалу «Психологічної кризової служби». Сертифікований спеціаліст по роботі з ПТСР.

Досвід роботи: з 2015р. –  робота з демобілізованими учасниками АТО (17 танкова, батальйон УВС «Кривбас», військовополонені за програмою «Форпост»). Психологічний супровід бійців, учасників АТО та членів їх сімей.