Головна > Події та заходи > Заустрічали стоматолога-ортопеда Стоматологічного медичного центру Національного медичного університету імені Олександра Богомольця

Заустрічали стоматолога-ортопеда Стоматологічного медичного центру Національного медичного університету імені Олександра Богомольця


До нас приходила лікар, стоматолог-ортопед Стоматологічного медичного центру Національного медичного університету імені Олександра Богомольця Гудкова Олена Юріївна. Вона поспілкувалася з представниками Координаційного центру допомоги учасникам АТО та їх сім’ям стосовно налагодження тривалої співпраці.

Варто відзначити, що Стоматологічний медичний центр НМУ ім. О. Богомольця співпрацює з нами практично з моменту відкриття Координаційного центру в Києві. За це хотілося б щиро подякувати його директорові Копчаку Андрієві Володимировичу, а також заступникові директора Хрол Ніні Сергіївні.

Чудово, що у нас є такі лікарі, котрі своєю діяльністю допомагають воїнам АТО та членам їхніх родин, не шкодуючи ні часу, ані зусиль. Завдяки таким людям наші Герої можуть легко, шивдко і, звісно ж, безкоштовно отримати кваліфіковану стоматологічну допомогу у Києві!