Головна > ЗМІ про нас > ЗМІ ПРО ВШАНУВАННЯ ГЕРОЇВ У КРИВОМУ РОЗІ

ЗМІ ПРО ВШАНУВАННЯ ГЕРОЇВ У КРИВОМУ РОЗІ


Цієї весни у Кривому Розі на честь наших земляків, які трагічно загинули у зоні бойових дій на сході України, встановили кілька меморіальних дошок – у Саксаганському, Довгинцівському та Центрально-Міському районах. Сьогодні, 16 березня, ще одна дошка з’явилась і у Металургійному районі. У будівельному коледжі в граніті увіковічили ім’я випускника цього навчального закладу – розвідника полку “Азов” Миколи Нічеги.

Сьогодні на фасаді криворізького будівельного коледжу з’явилось ім’я випускника, який з перших днів неоголошеної війни перебував на передовій. Микола Нічега закінчив будівельний коледж ще до початку АТО, захоплювався парашутним спортом та готував себе до служби в армії. З початком антитерористичної операції хлопець добровольцем пішов служити до полку “Азов”, де швидко завоював повагу бойових товаришів. За рішучий характер отримав прізвисько “Ніж”. 23-річний криворіжець загинув 23 жовтня 2016-року в районі Мар’їнки під час виконання бойового завдання.

На подвір’ї будівельного коледжу зібралися студенти, бойові побратими, рідні та друзі Миколи Нічеги. Вони поклали квіти до меморіальної дошки, а на завершення урочистого відкриття для випускника-героя пролунав останній дзвоник.

Дата відкриття меморіальної дошки була обрана не випадково. 16 березня Микола Нічега мав би святкувати свій 24-ий день народження. Сьогодні криворізький герой став своєрідним символом мужності для студентів та гордістю для викладачів. І хоч цього сміливого та рішучого хлопця серед нас немає – він завжди житиме у серцях рідних і друзів, кажуть бойові побратими. А усі, з ким був знайомий Микола, пам’ятатимуть його як чуйну людину та справжнього патріота.

Криворіжжя

Інші матеріали з даної тематики можна переглянути на сайтах: azov.press, Криворожский обозреватель, Дніпроград, Первый криворожскийdnepr.web2ua.com, Український погляд, Рудана